Переможці

Переможці І Міжнародного фестивалю — конкурсу вокального та інструментального мистецтва "Музична Імперія"

Номінація «Фортепіано, клавішні»

П.І.
Місто
Нагорода
Багіров Еміль «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна м. Дніпро
І
Anastasija Shenk «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Lithuania
ІІ
Patrikas Mažintas «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Lithuania
І
Скрипка Вікторія «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Черкаси
ІІ
Лясота Тарас «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Дніпро
ІІ
Буханенко Олександра «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Київ
ІІІ
Бура Аліса Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Київ
ІІІ
Парфьонов Дмитро Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Каховка
ІІІ
Берегова Тетяна Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м. Біла Церква
ІІ
Сопільняк Катерина Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Дніпро
І
Савчук Марія Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Дніпро
І
Кметь Володимир Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Львів
ІІ
Сніжко Поліна Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Дніпро
ІІ
Гангал Аліса Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Дніпро
ІІ
Ігнатченко Кіра Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Дніпро
ІІІ
Стешенко Ганна Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна. м. Добропілля
ІІ
Маркова Злата Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Дніпро
ІІ
Найдьон Максим Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Дніпро
І
Яковець Кіра Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, Одеська обл., смт.Сарата
ІІ
Антіпова Стефанія Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Краматорськ
ІІ
Корчагіна Камілла Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Дніпро
І
Бєлов Павло «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, Дніпропетровська обл. смт Царичанка
ІІ
Шопляк Софія «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Ужгород
І
Заваринська Діана «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, Тернопільська область, м. Заліщики
І
Пачковська Дарія «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, Хмельницька область, смт. Летичів
І
Гріпіч Тимофій «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Новомосковськ
І
Emilijus Radzevičius «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Lithuania
ІІ
Сторожук Станіслав «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Чернівці
І
Литвиненко Олександр «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Днiпро
ІІІ
Якимів Катерина «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, смт. Славсько
ІІ
Рожкова Варвара «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Днiпро
ІІІ
Міняйло Валерія «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Днiпро
ІІ
Безручак Дарина «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Чернівці
І
Журавець Олександра «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Чернівці
ІІ
Лінський Роман «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Київ
І
КОРНУКІЙ ВІОЛЕТА «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м. Миколаїв
І
Синиця Анастасія «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м. Дніпро
І
Голуб Нестор «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м. Дніпро
І
Іванова Марія «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м Дніпро
І
Шумська Надія «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна,м.Рівне
І
Нємцов Андрій «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м. Дніпро
ІІ
Булига Наталія «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Вижниця
ІІІ
Kharatyan David «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14-17років)
Armenia
Grand-prix
Бессараб Анастасія «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14-17років)
Україна, м.Дніпро
І
Лукіянчук Руслана «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14-17років)
Україна, м. Борщів
І
Xianmingsheng Diao «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14-17років)
Lithuania
І
Графінський Іван «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14-17років)
Україна, м.Яворів
І
Жиркевич Валерія «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14-17років)
Україна, м.Дніпро
Grand-prix
Балюра Катерина «Фортепіано, клавішні» 4 вікова категорія:(18 -24 років)
Україна, м.Київ
Grand-prix
Погребняк Єлизавета «Фортепіано, клавішні» 5 вікова категорія:(25 -55 років)
Україна, м.Одеса
ІІІ

Номінація «Духові та ударні інструменти» (соло, всі категорії)

П.І.
Місто
Нагорода
Таран Ірина «Духові та ударні інструменти» 1 вікова категорія:(5-9 років)
Україна, м.Дніпро
І
Гаркуша Матвiй «Духові та ударні інструменти» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Дніпро
І
Яковина Вероніка «Духові та ударні інструменти» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна м.Суми
ІІ
Касаткіна Емілія «Духові та ударні інструменти» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна м.Суми
І
Fornea Vladimir Номінація «Духові та ударні інструменти» 3 вікова категорія:(14-17років)
Republica Moldova
ІІ
Mursa Marius Номінація «Духові та ударні інструменти» 4 вікова категорія:(18-24 років)
Republica Moldova
І
Vîzîi Adriana Номінація «Духові та ударні інструменти» 4 вікова категорія:(18-24 років)
Republica Moldova
І
Bacal]m Valentin Номінація «Духові та ударні інструменти» 4 вікова категорія:(18-24 років)
Republica Moldova
Grand-prix

Номінація «Інструментальні ансамблі»

П.І.
Місто
Нагорода
Ансамбль флейтистів "Чарівна Флейта" Номінація: «Інструментальні ансамблі» духові 2 вікова категорія (10-13 років)
Україна м.Суми
I
Дует: Северинко Єлизавета та Самолюк Софія Номінація «Інструментальні ансамблі» домра, ф-но. 2 вікова категорія (10-13 років)
Україна, м.Київ
І
Ансамбль «Веселка» Номінація «Інструментальні ансамблі» - струнні 2 вікова категорія (10-13 років)
Україна,м.Мерефа
ІІІ
Ансамбль "Бандура Плюс" Номінація «Інструментальні ансамблі» 4 вікова категорія (18-24 років)
Україна, м. Миколаїв
І
Дует : Усіченко Олена, Вакуленко Ольга Номінація «Інструментальні ансамблі» 5 вікова категорія (25-55 років)
Україна, Харківська обл., м.Первомайський
ІІ
Фортепіанний квартет "ALLA BREVE" Номінація «Інструментальні ансамблі» 5 вікова категорія (25-55 років)
Україна,м.Рівне
І
Фортепіанний квартет "Ad libitum" -Белович Олена, Шпішак Аеліта, Парій Віра, Батрина Тетяна Номінація «Інструментальні ансамблі» 7 Змішана вікова категорія
Україна, м.Ужгород
І
Камерний дует: Юхимович Лариса, Коврига Олена. Номінація «Інструментальні ансамблі» 7 вікова категорія (змішана)
Україна, м. Кивий Ріг
І
Народний художній колектив «Оркестр народних інструментів» Номінація «Інструментальні колективи» 7 вікова категорія:(змішана)
Україна, м. Херсон
І
«Тернівські дзвіночки» Номінація «Інструментальні колективи» VIІ вікова категорія:(змішана)
Україна, м.Кривий Ріг
ІІ
Тріо: Уколова Катерина (ф-но) Горлов Олександр (скрипка) Шнайдер Тетяна (віолончель) Номінація «Інструментальні колективи» 7 вікова категорія:(змішана)
Україна, м.Запоріжжя
І
Тріо: Фащевський Тарас, Шнайдер Тетяна, Горлов Олександр Номінація «Інструментальні колективи» 7 вікова категорія:(змішана)
Україна, м.Запоріжжя
І
ТРІО: Горлов Олександр, Гопка Ігор, Кагановська Олена Номінація «Інструментальні колективи» 7 вікова категорія:(змішана)
Україна, м.Запоріжжя
ІІ
Дует: Данильченко Єлизавета, Данильченко Матвій Номінація «Інструментальні колективи» фортепіано, саксофон 7 вікова категорія:(змішана)
Україна, м. Краматорськ
ІІ

Вокально - інструментальні колективи

П.І.
Місто
Нагорода
«АТОМ» Номінація «Вокально - інструментальні колективи» 7 вікова категорія:(змішана)
Україна, м. Сторожинець
ІІ

Номінація «Академічний вокал»

П.І.
Місто
Нагорода
Граматікакі Софія Номінація «Академічний вокал» 1 вікова категорія(5-9 років)
Україна, Одеська обл., м.Южне
II
Булига Наталія Номінація «Академічний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м.Вижниця
I
Хан Соф'я Номінація «Академічний вокал» 3 вікова категорія (14-17 років)
Україна, м.Одеса
I
Жаданюк Василина Номінація «Академічний вокал» 4 вікова категорія (18-24 років)
Україна, м.Дубно
I

Номінація «Джазовий вокал»

П.І.
Місто
Нагорода
Валерія Жиркевич Номінація «Джазовий вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
Україна, м.Дніпро
Grand-prix
Бессараб Катерина Номінація «Джазовий вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
Україна, м.Дніпро
I

Номінація «Естрадний вокал»

П.І.
Місто
Нагорода
Ніколаєва Діана Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(5-9 років)
Україна,м.Дніпро
I
Мартиросян Мане Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(5-9 років)
Україна,м.Дніпро
II
Ільницька Аліна Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(5-9 років)
Україна, м. Сколе
II
MELITA KULYTE Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(5-9 років)
LITHUANIA
II
Кіра Акритова Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(5-9 років)
Україна,м.Дніпро
III
Ошовська Вероніка Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(5-9 років)
Україна, Вінницька обл., смт.Крижопіль
III
KROT KARINA Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(5-9 років)
LITHUANIA
I
Уляна Бойко Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(5-9 років)
Україна,м.Дніпро
I
Гавриляк Юліанна Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(5-9 років)
Україна, м. Рудки
III
BEATA LAVRENCIUK Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(5-9 років)
LITHUANIA
II
Цюх Діана Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна м.Львів
II
Галютіна Вероніка Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна,м.Дніпро
I
Шулова Софія Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м. Дніпро
II
Кульба Ірина Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, Волинська обл., м. Нововолинськ
III
Скакун Єфрем Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м.Жмеринка
II
Пославська Єва Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м.Львів
I
Мирза Олеся Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, Одеська область, с. Дивізія
II
Анісін Станіслав Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, Чернівецька область, м. Чернівці
Grand-prix
Ганжа Дмитро Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м. Дніпро
III
Полiна Голенко Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м. Дніпро
I
Лейла Джафарова Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м. Дніпро
IІI
КІРА СИЗЬКО Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м. Дніпро
I
ЄМІЛІЯ ЄЛІСЄЄВА Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м. Дніпро
I
Хоменко Анна Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
Україна, м. Корюківка
I
АРТЕМ ПРОХОРЕНКО Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
Україна, м.Дніпро
I
Анастасія Бессараб Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
Україна, м.Дніпро
I
Матвєєва Ірина Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
Україна , м.Львів
II
Дарієнко Олександра Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
Україна, смт.Братське
Попович Ксенія Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
Україна, м. Чернівці
I
Щербань Анастасія Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
Україна, м.Нова Каховка
II
DIANA PARTNOVA Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
LITHUANIA
I
Чирун Катерина Номінація «Естрадний вокал» 4 вікова категорія(18-24 років)
Україна, м. Черкаси
I
Бакаляр Яна Номінація «Естрадний вокал» 4 вікова категорія(18-24 років)
Україна, м. Слов’янськ
I
Васько Тетяна Номінація «Естрадний вокал» 5 вікова категорія(25-55 років)
Україна, м.Полтава
II
Андрій Мурза Номінація «Естрадний вокал» 5 вікова категорія(25-55 років)
Україна, м. Полтава
III

Номінація «Народний вокал»

П.І.
Місто
Нагорода
MELITA IR VAKARE KULYTES Номінація «Народний вокал» 1 вікова категорія (5-9років)
LITHUANIA
II
ANETA MILOS Номінація «Народний вокал» 1 вікова категорія (5-9років)
LITHUANIA
I
Мацюк Ольга Номінація «Народний вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
Україна, Тернопільська область, м. Чортків
I

Номінація «Вокальні колективи»

П.І.
Місто
Нагорода
Вокальний ансамбль "Намистечко" Номінація «Вокально-естрадні ансамблі» 1 вікова категорія (5-9 років)
Україна, смт. Чорнобай
II
Дует: Мінгалєєва Наталія та Фесько Артем Номінація «Вокальні ансамблі» 2 вікова категорія (10-13 років)
Україна, м. Новоград-Волинський, смт, Попільня
І
Дует " 2si "Левіна Аня, Левіна Аліна Номінація «Вокально-естрадні ансамблі» 2 вікова категорія (10-13 років)
Україна. м.Дніпро
I
Ансамбль української пісні "Дніпряночка", Номінація «Вокальні ансамблі» 2 вікова категорія (10-13 років)
Україна. м.Дніпро
I
Дует: Леспух Софія Вікторівна, Кашкарова Світлана Михайлівна Номінація «Вокально-естрадні ансамблі» 2 вікова категорія (10-13 років)
Україна,Закарпатська область, смт.Дубове
II
Вокальний ансамбль "Перлинки" Номінація «Вокальні ансамблі» 2 вікова категорія (10-13 років)
Україна, с. Шевченкове
II
Тріо"Голосисті" Номінація «Народні вокальні ансамблі» 2 вікова категорія (10-13 років)
Україна , Харківська область, смт.Краснопавлівка
I
Вокальний ансамбль "Калинонька" Номінація «Вокальні ансамблі» 2 вікова категорія (10-13 років)
Україна, Вінницька область, м. Бар
III
Народний аматорський педагогічний вокальний ансамбль "Оберіг" Номінація «Вокальні ансамблі» 5 вікова категорія (25-55 років)
Україна м. Біла Церква
Grand-prix
Дует «Аматерас» Номінація «Вокальні ансамблі» 5 вікова категорія (25-55 років)
Україна. м.Дніпро
I
Гурт "Глорія" Номінація «Вокальні ансамблі» 5 вікова категорія (25-55 років)
Україна, м. Шаргород
II
Народний вокальний ансамбль «Елегія» Номінація «Вокальні ансамблі» 5 вікова категорія (25-55 років)
Україна м.Сколе
I
Аматорський вокальний ансамбль "Журавушка" Номінація «Вокальні ансамблі» 5 вікова категорія (25-55 років)
Україна м. Дружба
III
Жіночий народний фольклорно – етнографічний колектив « Піснеграй» «Вокальні ансамблі» 6 вікова категорія (56 + років )
Україна, Полтавська область, с. Попівка
I
Vokalinis ansamblis "Šilagėlė" Номінація «Вокальні колективи» 7 вікова категорія-Змішана
LITHUANIA
I

Номінація «Хор» та «Хорові колективи» коллективи» всі категорії

П.І.
Місто
Нагорода
Хор хлопчиків "Нові голоси" Номінація «Хор» 7 вікова категорія (Змішана)
Україна, м.Павлоград
II
Хор молодших класів Номінація «Хор» 7 вікова категорія (Змішана)
Україна, Київська обл. м. Переяслав
I

Номінація «Струнні інструменти» (соло, всі категорії)

П.І.
Місто
Нагорода
Панкова Катерина «Струнні інструменти»-скрипка 1 вікова категорі (5-9 років)
Україна, м. Харків
ІІ
Атаманюк Юліанна «Струнні інструменти»-скрипка 1 вікова категорі (5-9 років)
Україна, Івано-Франківська область, м. Надвірна
І
Гранкін Данило «Струнні інструменти»-скрипка 1 вікова категорі (5-9 років)
Україна, м.Одеса
ІІ
Міліщук Марія «Струнні інструменти»-скрипка 2 вікова категорія:(10-13р)
Україна, м.Луцьк
ІІІ
Kirichenko Leòn «Струнні інструменти»- віолончель 2 вікова категорія:(10-13р)
Україна / Deutschland
І

Номінація «Народні інструменти»

П.І.
Місто
Нагорода
Грипас Артем Номінація «Народні інструменти»-баян 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна м.Кривий Ріг
ІІІ
Ющенко Євгенія Номінація «Народні інструменти» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Київ
ІІ
Давид Моторний Номінація «Народні інструменти» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м. Кривий Ріг
І
Орлова Діана Номінація «Народні інструменти» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м. Київ
І
Ярмолюк Анастасія Номінація «Народні інструменти» бандура 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, Рівненська обл., смт Оржів
І
Володін Лев Номінація «Народні інструменти» гітара 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Дніпро
ІІ
Ріпка Денис Номінація «Народні інструменти»-бандура 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м. Черкаси
ІІІ
Стоколос Олександр Номінація «Народні інструменти»-акордеон 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м. Сторожинець
ІІ
Пiлiпосян Ельфрiда Номінація «Народні інструменти» бандура 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Чернiвцi
І
Прищепа Назар Номінація «Народні інструменти» 3 вікова категорія:(14-17років)
Україна.м.Київ
І
Поліщук Альона Номінація «Народні інструменти» 3 вікова категорія:(14-17років)
Україна, м. Дніпро
І
Сесь Максим Номінація «Народні інструменти» 4 вікова категорія:(18-24років)
Україна, м. Дніпро
І
Довгозвяга Олена Номінація «Народні інструменти» 4 вікова категорія:(18-24років)
Україна, м. Дніпро
І
Khachaturyan Emil Номінація «Народні інструменти»-гітара 5 вікова категорія:(25-55років)
Israel
І
Гейко Володимир Номінація «Народні інструменти»-баян 6 (вікова категорія (56 + років )
Україна,м. Харків
Grand-prix
С_короной прозрачно